Školský rok 2024/2025 sa začína 2.septembra 2024

Prevádzka materskej školy – 7.00 do 17.00 hod.

Dieťa priveďte do triedy najneskôr do 8:00 hod. V prípade neprítomnosti ho odhláste osobne alebo cez Edupage, prípadne telefonicky na č. 02/707 11 561 - ŠJ, 02/707 11 560 – MŠ alebo na tel.č. 0940 637 708 (od 7,00 do 8,00 hod.)

Triedy majú mená zvieratiek. Číslo označenia tried je orientačné, neoznačuje danú vekovú skupinu. Na vchodových dverách sú šípky, označujúce polohu triedy.

• Žabky a Lienky – z ulice J. Stanislava

• Včielky, Kuriatka a Myšky (Kuriatka = zberná trieda po 16.00 hod. pre všetky triedy) – z ulice Ľ. Fullu

Pripravte deťom:

• ruksak (tašku) s osobnými vecami – prezúvky, pyžamo, hrebeň, náhradné oblečenie – pančuchové nohavice, spodná bielizeň a pod.

• fľašu na vodu – necháva ju rodič v skrinke dieťaťa

Žiadame všetko podpísať.

Potrebné potvrdenia v prvý deň nástupu:

• rodič vypíše Písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti prostredia, z ktorého dieťa prichádza v prvý deň nástupu a po každom prerušení dochádzky dieťaťa v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (možnosť zadať vyhlásenie aj cez Edupage)

• rodičia nových detí si prinesú vypísané tlačivo Adaptačný hárok a dohodnú sa s triednou učiteľkou na adaptácii dieťaťa.

Ak bude dieťa navštevovať MŠ len v dopoludňajších hodinách, oznámte to v prvý deň učiteľke v triede.

Stravné a školné neuhrádzajte pred začiatkom školského roka. Poplatky sa uhrádzajú výlučne bezhotovostne trvalým príkazom, IB, alebo vkladom na účet.

Zoznamy detí budú iba v tabuli na oznamy, nebudú zverejnené na webovom sídle materskej školy.